Pizza 4-Stinët

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Shkruaj një koment
WO4853QD
Çmimi në pikë:11 points
1,050 L
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
+
Pizza 4-Stinët
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Shkruaj një koment

Description

Pizza 4-Stinët 

(salcë, mocarela, sallam, prodhutë, kërpudha, ton )

Reviews

Vlerësimi Mesatar :
0.00 (0 reviews Totali)
 • 5 stars
  0
 • 4 stars
  0
 • 3 stars
  0
 • 2 stars
  0
 • 1 star
  0
A e keni përdorur produktin?
Na tregoni diçka për të dhe ndihmoni të tjerët të marrin vendimin e duhur
Show reviews with:
5 stars (0 reviews)
4 stars (0 reviews)
3 stars (0 reviews)
2 stars (0 reviews)
1 star (0 reviews)

Nuk u gjet asnjë koment

You may also be interested in