Ne Shërbejmë Ushqim të cilësisë më të mirë.


Dilni nga rutina juaj e përditshme dhe bëni një hap përpara për të provuar ushqimet më të freskëta të detit! Ejani dhe provoni kuzhinën tonë kreative dhe të shijshme! Ne do të sigurohemi që të merrni një dozë të mirë të vitaminave të detit. Ne e adhurojmë peshkun e freskët, jo vetëm për aromën e tij, por edhe për përbërësit ushqyes dhe cilësorë që ofron! Produkte të freskëta, verë të cilësisë së lartë, pamje të mrekullueshme dhe plazh... Të gjitha së bashku në restorantin Abiori, sepse ju meritoni më të mirën!


Porosit taniRESTORANTI

Abiori është një nga restorantet më të njohura në Ksamil dhe ofron specialitete të ndryshme ushqimore.
Gjithçka fillon me kuzhinën tradicionale shqiptare dhe përfundon me receta ndërkombëtare për gatimin e mishit dhe peshkut, pica të mrekullueshme në furrë druri.
Përballë restorantit ndodhet një plazh mahnitës, të cilin mund ta shihni në fotot dhe shkrimet e mediave prestigjioze botërore. 

RRETH NESH

Menuja jonë

 Ejani dhe provoni kuzhinën tonë kreative dhe të shijshme!
Ne do të sigurohemi që të merrni një dozë të mirë të vitaminave të detit!